جایزه نوآوری رستاک

جایزه نوآوری رستاک

گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا هر ماه نشستی را با حضور سرمایه‌گذاران عضو برگزار می‌نماید و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای حمایت از استارتاپ‌ها و کارآفرینان برگزیده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نشست‌های ماهانه است. کارایا قصد دارد آخرین نشست سال ۹۷ خود در اسفندماه را، به سبکی جدید برگزار نماید و با آغوشی بازتر از استارتاپ‌های برگزیده حمایت نماید. کارایا قصد دارد رویداد 🏆«جایزه نوآوری رستاک»🏆 را در نشست پایان سال کارایا در هفته نخست اسفندماه برگزار نماید. جایزه رستاک به برترین استارتاپ‌هایی تعلق می‌گیرد که در طی یک سال گذشته، بهترین عملکرد را از نظر میزان دستیابی به شاخص‌های کلیدی عملکرد🚀 خود به جای گذاشته باشند. هدف از برگزاری این رویداد سراسری، توجه به استارتاپ‌های سرتاسر کشور، تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه، و توسعه اکوسیستم کارآفرینی است.
پس از جمع‌آوری اطلاعات استارتاپ‌ها، فرایند داوری و ارزیابی‌های اولیه ایده انجام گرفته و ۷ استارتاپ برگزیده شناسایی می شوند. مرحله پایانی هفته نخست اسفندماه و در حضور سرمایه‌‌گذاران نیک‌اندیش و سایر سرمایه‌گذاران مدعو اکوسیستم برگزار می‌شود. استارتاپ‌های برگزیده برای ارائه خود ۵ دقیقه مهلت ارائه🕐 و ۵ دقیقه مهلت پاسخگویی 🕐به داوران را خواهند داشت و در پایان نشست، به سه استارتاپ برگزیده به ترتیب🥇 ۲۰، 🥈۱۰، و 🥉۵ میلیون تومان جوایز نقدی بلاعوض اهدا خواهد شد.
علاقمندان به شرکت در این رقابت، می‌توانند فایل ارائه استارتاپ خود را براساس راهنمای آماده‌سازی Pitch Deck در وب‌سایت کارایا و همچنین اطلاعات KPI های خود در یک سال گذشته را به در بخش ثبت نام استارتاپ‌ ها وارد نمایند.

برگزیدگان این رویداد ازاولویت سرمایه‌گذاری در گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا بهره‌مند خواهند شد.


 شروع رویداد

یک‌شنبه ۵ اسفند ۹۷  ۱۵:۰۰

 
پایان رویداد
 
 یک‌شنبه ۵ اسفند ۹۷  ۱۹:۰۰
 
مکان رویداد تهران اتوبان کردستان، خیابان ملاصدرا، خیابان زاینده رود شرقی، پلاک 24، ساختمان صندوق نوآوری و شکوفاییموضوع
 
رویدادکارآفرینی / استارتاپی
 
جهت ثبت نام کلیک نمایید.
دسته ها: رویدادها

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار