معرفی طرح اشتغالزای بهزیستی به بانک های عامل

معرفی طرح اشتغالزای بهزیستی به بانک های عامل

فرهاد عزیزی اظهار داشت: میزان تسهیلات پرداختی ابلاغی به بانک ها برای این تعداد طرح در مجموع ۲۳۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون است که تاکنون ۱۴۸ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال آن پرداخت شده است.


وی با بیان اینکه این تسهیلات از طریق ۱۴ بانک عامل پرداخت می شود، افزود: در این مدت تسهیلات پرداختی به یک هزار و ۲۵۶ طرح از مجموع طرح های معرفی شده به بانک ها تعلق گرفته است.
معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کردستان اضافه کرد: از مجموع ۱۴ بانک عامل بسیاری از بانک ها عملکرد خوبی داشتند و برخی از جمله انصار و اقتصاد نوین هیچ پرداختی نداشته و برخی همچون ملت و صادرات حدود ۵۰ درصد سهم خود را پرداخت کرده اند.
وی یادآور شد: در حال حاضر ۴۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از مجموع تسهیلات ابلاغ شده به بانک ها برای ۳۹۱ طرح اشتغال باقی مانده که امید می رود با تعامل و همکاری بانک ها به متقاضیان معرفی شده، پرداخت شود.
عزیزی با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی این سازمان به مددجویان، معلولان و معتادان بهبود یافته اعطا می شود، گفت: اعتبارات اشتغالزایی بر اساس جمعیت زیر پوشش در میان شهرستان ها توزیع شده است.
وی تاکید کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی از بانک های عامل و میزان پرداخت تسهیلات اشتغال بستگی به نوع طرح، شغل ایجادی و نظر کارشناسی دارد.
۱۱۰ هزار نفر از جمعیت یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفری استان کردستان زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند که معادل هفت درصد جمعیت استان است.

دسته ها: بانک

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار